"Czytanie jest nałogiem, który może zastąpić wszystkie inne nałogi lub czasami zamiast nich intensywniej pomaga wszystkim żyć, jest wyuzdaniem, nieszczęsną manią."

"Malina" Ingeborg Bachmann

niedziela, 25 sierpnia 2013

Cieszanów Rock Festiwal 2013

23 sierpnia 2013 r. w piątkowy wieczór byłam na Cieszanów Rock Festiwal. Zobaczyłam koncerty Riverside, Kultu i Illusion. Wysłuchałam potężnej dawki niesamowitej muzyki. Na Riverside zamykałam oczy i czułam, jak dźwięki przenikają każdy cm mojego ciała. Kocham to uczucie, kiedy muzyka staje się w danej chwili wszystkim, likwiduje czasami nieznośne poczucie świata i życia w ogóle. Kocham ten stan, kiedy muzyka jest we mnie i w moim krwioobiegu.  Kult dał również świetny koncert, ale totalnym zaskoczeniem był występ Illusion. Miałam naście lat i ich kasetę, którą znałam na pamięć. Pamiętam okładkę z jakąś lalką przywiązaną do krzesła. Po latach Illusion smakuje inaczej. To połączenie niesamowitej energii i charyzmy Tomka Lipnickiego.
Dziękuję R. za propozycję wspólnego wyjazdu. Cieszę się ogromnie, że R. wpadł na taki pomysł.  Rock nie umarł, rock ma się znakomicie!

7 komentarzy:

 1. Zazdroszczę Asiu, i cieszę się, że mogłaś tam być


  może kidyś nam się uda zorganizować wspólny wypad na koncert - na to liczę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Z miłą chęcią. Kawał życia jeszcze przed nami. :)

   Usuń
  2. i to w Tobie też lubię :)

   buziak Asiu

   Usuń
 2. ech, miałem darmowe bilety, ale czas nie pozwolił jechać... za daleko

  OdpowiedzUsuń
 3. Weszłam sprawdzić, kto to do mnie zagląda a tutaj taki wartościowy bog- zostaję:)
  Też jestem nałogowym czytaczem, czytam różne rzeczy, od listów Witkacego do żony, czy życiorysu Bronisława Malinowskiego, po kryminały Deavera i bardzo kobiece powieści Kathy Kelly. Jednego zdecydowanie unikam- bestselerów z empiku.
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że do mnie zajrzałaś. :) Ja sobie bardzo cenię Twoje rady i podziwiam Cię za wiedzę w temacie, który i mnie interesuje.

   Usuń

W związku z olbrzymią ilością spamu komentowanie jest możliwe tylko dla osób posiadających konto Google.