"Czytanie jest nałogiem, który może zastąpić wszystkie inne nałogi lub czasami zamiast nich intensywniej pomaga wszystkim żyć, jest wyuzdaniem, nieszczęsną manią."

"Malina" Ingeborg Bachmann

czwartek, 24 lutego 2011

w roli głównej wystąpiły książkiPrezentuję kolejny film, jaki znalazłam w Internecie i dzielę się nim z moimi czytelnikami. Pomysł prosty jak drut. Wykonanie zapewne czasochłonne. Efekt wywołujący uśmiech. No i napisy końcowe!

11 komentarzy:

 1. Fantastyczne! A tak swoją drogą widziałam gdzieś na blogach zdjęcie biblioteki, gdzie książki były ułożone właśnie kolorami okładek. Pomysł przepiękny, a autor twierdził, że doskonale się w tym układzie orientuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Buźka się uśmiecha na taki filmik:))) Świetne! I jeszcze ta muuuuuuuzyczka...:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Heheh, no faktycznie napisy końcowe świetne! :) Mi się bardzo podoba takie ułożenie według kolorów, fenomenalnie wygląda na półkach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pięęęny filmik! Ja próbowałam ułożyc ksiązki według kolorów, ale mi nie szło, bo się tylko denerwowałam że mam jakiegoś koloru za dużo, albo za mało... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie też book can dance:)
  to dlatego,że bardzo lubię gapić się na książki ułożone na półkach:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Napisy są inspirujące! Cały taniec też:)

  Moje zatańczyły wczoraj ... zza komody, gdzie się kisiły w cieniu wyszły na środek pokoju ... a co tam! One się cieszą do słońca, a ja do nich. Szkoda, że nie mam miejsca na taką biblioteczkę, jak na filmiku:(

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wyobrażam sobie, że miałabym mieć u siebie książki ułożone według kolorów, bo 1) za wiele mam grzbietów bardzo różnobarwnych; 2) wolę moje ułożenie "geograficzne", według rejonów, o których traktują książki lub według pochodzenia autorów. W tym najłatwiej mi się połapać, co gdzie mam.
  Ale film świetny, podziwiam, zapewne niełatwo było skoordynować całą akcję.

  OdpowiedzUsuń

W związku z olbrzymią ilością spamu komentowanie jest możliwe tylko dla osób posiadających konto Google.