"Czytanie jest nałogiem, który może zastąpić wszystkie inne nałogi lub czasami zamiast nich intensywniej pomaga wszystkim żyć, jest wyuzdaniem, nieszczęsną manią."

"Malina" Ingeborg Bachmann

sobota, 14 lutego 2009

Kreativ Blogger

Moje drogie Panie: Aerien, Justyna K. oraz Lilithin, nie zasługuję na to wyróżnienie. Są fajniejsze blogi. Fajniejsze blogerki. Ja tam raczej z tych niedobrych dusz jestem. No, ale skoro pomyślałyście o mnie, to muszę Wam podziękować. Bo to nie tyle łechce moją próżność, co daje mi do myślenia. Że jednak są na tym świecie ludzie, którzy mnie choć troszkę lubią. Ech. Głupia ja i kompleksy ze mnie wychodzą zawsze wtedy, kiedy ktoś mnie wyróżni z tłumu.
Ale nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła tego, co przy wcześniejszych łańcuszkach. Ponieważ ja nie lubię podejmować takich decyzji. Nie wyróżniam nikogo. Bo wszyscy na swój sposób jesteśmy kreatywni. Skoro życie nie zawsze daje nam szansę, aby zaistnieć w prawdziwym świecie, bynajmniej tu mamy możliwość, by być sobą. Być wolnym. Dziękuję Wam wszystkim.
..................................................
dopisek z dnia 15.02.2009 r.:
Oto jeszcze jedna Pani mnie wyróżniła. Dziękuję Ci Orchisss.

6 komentarzy:

 1. Matyldo, ależ zasługujesz :) Bardzo sobie cenię Twoje recenzje i lubię tu zaglądać. Trochę wiary w siebie, kobieto! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kreative Blogger i ode mnie. Uwielbiam tu zaglądać, często sugeruję się Twoimi recenzjami w wypełnianiu dziur na moich półkach. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech, Matyldo! Uśmiecham się do Ciebie, najserdeczniej jak umiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. tylko gratulować :> a dzisiaj tłusty czwartek, posyłam Ci puchatego, małokalorycznego pączka, a co!

  OdpowiedzUsuń
 5. "Skoro życie nie zawsze daje nam szansę, aby zaistnieć w prawdziwym świecie, bynajmniej tu mamy możliwość, by być sobą"
  buuuzka!!!!

  OdpowiedzUsuń

W związku z olbrzymią ilością spamu komentowanie jest możliwe tylko dla osób posiadających konto Google.