"Czytanie jest nałogiem, który może zastąpić wszystkie inne nałogi lub czasami zamiast nich intensywniej pomaga wszystkim żyć, jest wyuzdaniem, nieszczęsną manią."

"Malina" Ingeborg Bachmann

sobota, 5 lipca 2008

ORLANDO Trailer

Książka mnie nie zachwyciła, ale film musi być przepiękny. Uwielbiam filmy kostiumowe,a epoki, przez które Virginia Woolf przeprowadziła Orlando, są barwne i jak najbardziej ich wyjątkowość można przekazać właśnie w dziele filmowym.

8 komentarzy:

 1. Od ksiązki mnie odstraszyłaś, ale za to narobiłaś mi smaka na film:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Och tak, film jest absolutnie przepiekny! Obejrzyj koniecznie jak najszybciej, ja pozbylam sie niesmaku po ksiazce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Matylda, a jak Twoja alergia? Co powiedzial alergolog?

  OdpowiedzUsuń
 4. do Chihiro: Łykam tabletki i używam aerozlu do nosa. Lekarz powiedział, żeby teraz nie przerywać leczenia i do jesieni kontynuować kurację. Bo jak przerwę łykanie, to zacznę kichanie. A na jesieni powtórzymy testy i będzie odczulanie. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aha, mam nadzieje, ze to pomoze. I ze czujesz sie lepiej dzieki leczeniu. To musi byc straszne kojarzyc lake i pola pelne traw i kwiatow nie z blogim lenistwem, ale z fatalnymi dolegliwosciami.
  Zycze duzo zrowia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś umknęło mojej uwadze- a Ty gdzie jesteś?Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. do Beel: Nic Ci nie umknęło, jestem w domku, tyle że od kwietnia walczę z alergią, kichaniem, zatkanym nosem... ;-)) I moja kuracja jest związana z łykaniem pigułek. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tylko tak teoretycznie pisalam o tej lace :) No bo lato, chce sie isc na piknik, usiasc na trawie, pod drzewem, a tu sie nie da :(

  OdpowiedzUsuń

W związku z olbrzymią ilością spamu komentowanie jest możliwe tylko dla osób posiadających konto Google.